Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 129 118 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

IV Ogólnopolski czempionat ogierów ras zimnokrwistych - Kętrzyn 25 października 2014

Skład komisji: Zbigniew Chrzanowski (przewodniczący), Jerzy Ożga, Jacek Hebda.

Kryteria oceny - (typ, pokrój (głowa, szyja, kłoda), nogi i kopyta, stęp, kłus, wrażenie ogólne).

 

OGIERY 3 - LETNIE:

Czempion - Best II (Saler - Beta/Gourmet)

Bonitacja - 85 punktów

Ocena komisji - 51 punktów (10-9-9-8,5-9,5-5)

Wystawca i hodowca: SK Nowe Jankowice (woj. kujawsko - pomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/-P37qLHUlEh0/VFZPfcvpprI/AAAAAAAAA24/DZtoMAAt5yI/w675-h538-no/Best%2BII.JPG

 

Wiceczempion - Igricz (Ilicz - Igara/Wang)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 49,50 punktu (10-9-8,33-8-9,17-5)

Wystawca i hodowca - SK Nowe Jankowice (woj. kujawsko - pomorskie)

https://lh3.googleusercontent.com/-zeYrYVB6bYs/VFZPjUufcjI/AAAAAAAAA3s/U0xgp84xCa8/w675-h533-no/Igricz.JPG

 

II wiceczempion - Elur (Luran - Eusebia/Echo I von Donitz)

Bonitacja - 85 punktów

Ocena komisji - 48,5 punktu (10-9-8-8-8,5-5)

Wystawca i hodowca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

https://lh5.googleusercontent.com/bc4ZjEXKxVZh2_jK00zcXPyt6jybI5icdiOen7VyupE=w675-h530-no

 

OGIERY 4 - 5 - LETNIE:

Czempion - Suliwan (Pacha de Lagrange - Stjarna/Macarol)

Bonitacja - 88 punktów

Ocena komisji - 51,33 punktu (10-9,5-9-8,83-5)

Wystawca - Witold Świątek Brzeziński (woj. pomorskie)

Hodowca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

https://lh3.googleusercontent.com/txn8L5qPNcZGOJgNqB_rQZPmczqO6YYK5F3KhWnAf-o=w675-h522-no

 

Wiceczempion - Framand (Armand - Frajda/Bramin)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 49,50 punktu (10-9-8-8,5-9-5)

Wystawca - Grzegorz Wiszowaty (woj. podlaskie)

Hodowca - Marek Smoliński (woj. pomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/-cughH02t0Vs/VFZPhyeDDnI/AAAAAAAAA3Y/8qYzQcGP8UY/w675-h527-no/Framand.JPG

 

II wiceczempion - Qeo AWG (Catalan des Aubepines - Quidame de Fleville/Lutteur du Ruisseau) - ard. pol.

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 49,00 punktów (10-8,5-8-8,5-9-5)

Wystawca - Andrzej Ślepowroński (woj. podlaskie)

Hodowca - Anna Grzybicka (woj. zachodniopomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/-WWbcG9F4st4/VFZPlwopU3I/AAAAAAAAA4I/W_CLRwTfCvU/w675-h477-no/Qeo%2BAWG.JPG

 

OGIERY 6 - LETNIE I STARSZE:

Czempion - Wiomet (Gourmet - Wiosna/Grand)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 50,33 punktu (10-9,5-8,5-9-8,83-5)

Wystawca - Wojciech Święćkowski (woj. podlaskie)

Hodowca - SK Nowe Jankowice (woj. kujawsko - pomorskie)

https://lh3.googleusercontent.com/-QxcRopiMEEM/VFZPnR7jcUI/AAAAAAAAA4g/aqMFcbH-a7c/w675-h519-no/Wiomet.JPG

 

Wiceczempion - Bramin II (Rum - Brutalna/Brokat)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 49,00 punktów (10-9-8-8-9-5)

Wystawca i hodowca - SK Nowe Jankowice (woj. kujawsko - pomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/Pr4L0zCncmIoicJLE5u4FeejUkQfGjYt27Y3ehKlMQU=w675-h523-no

 

II wiceczempion (czempion hodowlany z najwyższą średnią bonitacją potomstwa) - Inbrug (Elbrug - Jiba/Julit)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 48,50 punktu (10-9-8-8,5-8,5-4,5)

Wystawca - Andrzej Derlecki (woj. pomorskie)

Hodowca - Witold Świątek Brzeziński (woj. pomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/-QJdIVcqjvhw/VFZPjiauNyI/AAAAAAAAA3w/vweT0XvrPWo/w675-h523-no/Inbrug.JPG

 

Czempion hodowlany z największą liczbą potomstwa wpisanego do ksiąg - Skrzat (Samowar - Skierka/Syn)

Wystawca - Jacek Hernik (woj. mazowieckie)

Hodowca - Józef Błasiak (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh5.googleusercontent.com/-fu8xJEemMN4/VFZamw-YrmI/AAAAAAAAA44/F7qUimuzOS4/w675-h529-no/IMGP1869.JPG

 

OGIERY IMPORTOWANE 3 - 4 - LETNIE:

Czempion - Assar L (Junid - Asta L/August af Horseröd) - ard. szw.

Bonitacja - 83 punkty

Ocena komisji - 50,50 punktu (10-9,5-8,5-8,5-9-5)

Wystawca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

Hodowca - Szwecja

https://lh4.googleusercontent.com/YtQfOyPtPUk40l0Vv5LHEMJtpG9uLhoLX9NKCfCz2As=w675-h528-no

 

Wiceczempion - Altgold (Archimedes - Violetta/Valenthin) - z. niem.

Bonitacja - 83 punkty

Ocena komisji - 50,00 punktów (10-9-8,5-8,5-9-5)

Wystawca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

Hodowca - Niemcy

https://lh4.googleusercontent.com/-Tm7yP7c3-o8/VFZPd7OTk1I/AAAAAAAAA2w/hjo0Y_-uLlw/w675-h534-no/Altgold.JPG

 

II wiceczempion - brak

 

OGIERY IMPRTOWANE 5 - LETNIE I STARSZE:

Czempion - Marino (Expo de Feulen - Marva II/Junid) - ard. szw.

Bonitacja - 87 punktów

Ocena komisji - 51,5 punktu (10-9,5-9-8,5-9,5-5)

Wystawca - Andrzej Derlecki (woj. pomorskie)

Hodowca - Szwecja

https://lh6.googleusercontent.com/-h639VyO2zAw/VFZPl4YkqcI/AAAAAAAAA4M/6fKRhEgVHxY/w675-h508-no/Marino.JPG

 

Wiceczempion - Vinyl (Joyau du Bois des Neppes - Vilma/Reveny) - ard. szw.

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 50,50 punktu (10-9-8,5-9-9-5)

Wystawca - Andrzej Derlecki (woj. pomorskie)

Hodowca - Szwecja

https://lh6.googleusercontent.com/-QNQyHHFeiCY/VFZPm46sMiI/AAAAAAAAA4c/_NrIjADLPtk/w675-h504-no/Vinyl.JPG

 

II wiceczempion - Fedor (Fulminant - Lilly/Loustique d'el Mer) - z. niem.

Bonitacja - 85 punktów

Ocena komisji - 50,00 punktów (10-9-9-8-9-5)

Wystawca - SK Nowe Jankowice

Hodowca - Niemcy

https://lh6.googleusercontent.com/-s68KBhUWYVM/VFZPhKIt5pI/AAAAAAAAA3Q/xW5aQ1axGWs/w675-h513-no/Fedor.JPG

 

NAJLEPSZE 2,5 - ROCZNE OGIERY TEGOROCZNYCH KWALIFIKACJI:

Czempion - Galius (Pacha de Lagrange - Galekta - Lotus du Dol) - ard. pol.

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 51,00 punktów (10-8,5-9-8,5-10-5)

Wystawca i hodowca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

https://lh5.googleusercontent.com/-KsNtMwPH1Q4/VFZPjLCWHmI/AAAAAAAAA3k/Y3bfXeJxaGI/w675-h544-no/Galius.JPG

 

Wiceczempion - Al Bor (Balgor - Akacja/Lotram)

Bonitacja - 85 punktów

Ocena komisji - 50,00 punktów (10-9,5-8,5-8,5-8,5-5)

Wystawca i hodowca - Witold Świątek Brzeziński (woj. pomorskie)

https://lh6.googleusercontent.com/-ltf2g2e0sKo/VFZPdoG_cSI/AAAAAAAAA2k/pJ--xEFz8C8/w675-h487-no/Al%2BBor.JPG

 

II wiceczempion - Joguś (Sir - Jaskierka/Wiert)

Bonitacja - 84 punkty

Ocena komisji - 49,83 punktu (10-9,33-8-9-8,5-5)

Wystawca - Jacek Hernik (woj. mazowieckie)

Hodowca - Edward Fliszkiewicz (woj. mazowieckie)

https://lh6.googleusercontent.com/-H1uJ47iA698/VFZPkiMC_cI/AAAAAAAAA34/83kfA7jeSjs/w675-h484-no/Jogu%C5%9B.JPG


oceń
54
87

komentarze (82) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Mikołajów 21 października 2014

Czempion - Magnat (Inbrug - Malorita/Lotram)

Wymiary - 164-225-27,5

Bonitacja - 82 punkty

Wystawca - Tomasz Okoński

Hodowca - Andrzej Derlecki (woj. pomorskie)

https://lh4.googleusercontent.com/-4xhSEevarGY/VE1XMWtiXeI/AAAAAAAAAz8/Bp2rQBmZC6s/w689-h502-no/Magnat%2B-%2Bczempion%2Blodzkie.jpg

 

Wiceczempion - Chris van de Kromhoef (Zeus van Rupelmonde - Sandra van de Fleming/Lars van de Smidse)

Wymiary - 160-215-32

Bonitacja - 82 punkty (14-4-14-7-6-8-16-13)

Wystawca - Marek Piestrzeniewicz

Hodowca - Holandia

https://lh3.googleusercontent.com/LD7LdIgChFtg6tb2BA-FWaGujmzqD9bWSxglmikZizA=w679-h502-no

 

II wiceczempion - Fryzjer (Fagon - Frida/Vigor)

Wymiary - 162-225-28

Bonitacja - 81 punktów

Wystawca - Jerzy Szymański

Hodowca - Paweł Biegała (woj. łódzkie)

https://lh3.googleusercontent.com/-22FEnGv7KWE/VE1XMdq2c_I/AAAAAAAAA0A/fc61JqQ96yQ/w642-h502-no/Fryzjer%2B-%2BII%2Bwiceczempion%2Blodzkie.jpg


oceń
38
9

komentarze (30) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Nowe Jankowice 16 października 2014

Czempion - Label (Elbadel - Likra/Bramin II)

Wymiary - 163-220-28

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-7-7-7-7-8-14)

Wystawca i hodowca - SK Nowe Jankowice

https://lh3.googleusercontent.com/-XxuAEPwo0JM/VEf0CPzErqI/AAAAAAAAAxU/lRM-finteyA/w675-h516-no/Label%2B-%2Bczempion%2BNJ.JPG

 

Wiceczempion - Waser (Saler - Watana/Gourmet)

Wymiary - 166-240-28

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-7-7-7-7-8-14)

Wystawca i hodowca - SK Nowe Jankowice

https://lh6.googleusercontent.com/-FIuchzpEqIU/VEf0Czb0LCI/AAAAAAAAAxg/P0YSvLwgk7k/w675-h510-no/Wiraf%2B-%2BII%2Bwiceczempion%2BNJ.JPG

 

II wiceczempion - Wiraf (Rafael - Wita/Butler)

Wymiary - 162-225-29

Bonitacja - 84 punkty (15-4-14-7-7-7-8-8-14)

Wystawca i hodowca - SK Nowe Jankowice

https://lh6.googleusercontent.com/-n08Oudc3Lo0/VEf0COzCU3I/AAAAAAAAAxc/mYQ_kpOrh3Q/w675-h531-no/Waser%2B-%2Bwiceczempion%2BNJ.JPG


oceń
50
2

komentarze (26) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Starogard Gdański 15 października 2014

Czempion - Al Bor (Balgor - Akacja/Lotram)

Wymiary - 167-215-28,5

Bonitacja - 85 punktów (15-5-14-7-7-7-8-8-14)

Wystawca i hodowca - Witold Świątek Brzeziński

https://lh6.googleusercontent.com/-RI2Pp-NiWB4/VEVQV7V-m0I/AAAAAAAAAwg/Lcz4Csz--5c/w675-h495-no/Al%2BBor%2B-%2Bczempion%2BStarogard%2BGdanski.JPG

 

Wiceczempion - Groner (Titanic de L'eaugrenee - Gracja/Selen)

Wymiary - 161-215-28

Bonitacja - 84 punkty (14-5-14-7-7-7-8-8-14)

Wystawca i hodowca - Roman Szultka

https://lh3.googleusercontent.com/cLJIE6jOvNZnoLKAyG-l7N4OG6dzOOTS3QzRDtp3mCA=w675-h531-no

 

II wiceczempion - Astor (Archimedes - Akara/Sultan de L'eaugrenee)

Wymiary - 164-215-31

Bonitacja - 83 punkty (15-4-14-7-6-7-8-9-13)

Wystawca i hodowca - Roman Szultka

https://lh5.googleusercontent.com/-DrLKNiwT5i4/VEVQVXXT4zI/AAAAAAAAAwY/D_k3Y_2xP0M/w675-h529-no/Astor%2B-%2BII%2Bwiceczempion%2BStarogard%2BGdanski.JPG

 

Czempion ogierów w typie sztumskim - Enej (Greczyn - Elbastra/Baster)

Wymiary - 164-215-27,5

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-6-7-7-8-8-14)

Wystawca - Ryszard Miklaszewicz

Hodowca - 

https://lh5.googleusercontent.com/-Czzfnjm64bo/VEVQVnLSxvI/AAAAAAAAAwc/g-mgY8PP3D4/w675-h541-no/Enej%2B-%2Bczempion%2Bsztum%2BStarogard%2BGdanski.JPG

 

Czempion ogierów ardeńskich - Fager (Blair - Rubinett/Rubon)

Wymiary - 158-210-26,5

Bonitacja - 84 punkty (14-4-14-7-7-8-8-8-14)

Wystawca - Andrzej Derlecki

Hodowca - Carolina i Kjell Carlsson (Szwecja)

https://lh4.googleusercontent.com/-xrBgl8YiCD8/VEVz0PxPRVI/AAAAAAAAAw8/6F-7Cqs45jo/w675-h505-no/Fager.jpg


oceń
30
88

komentarze (48) | dodaj komentarz

Kwalifikacja ogierów ardeńskich - Kętrzyn 10 października 2014

Czempion - Galius (Pacha de Lagrange - Galekta/Lotus du Dol)

Wymiary - 163-220-28

Bonitacja (pkz) - 84 punkty (14-5-13-7-7-8-8-8-14)

Bonitacja (ard.) - 36 punktów

Wystawca i hodowca - Roman Szultka (woj. pomorskie)

https://lh6.googleusercontent.com/-1QGbaNFwx_8/VFYhlBCsk0I/AAAAAAAAA0c/LD8DyleGckc/w675-h529-no/Galius%2B-%2Bketrzyn%2Blato.JPG

 

Wiceczempion - Sydon (Mars de la Croix - Sidonie Terre Massin/Jasmin de la Croix)

Wymiary - 160-215-30

Bonitacja (pkz) - 83 punkty (14-4-14-7-6-8-8-8-14)

Bonitacja (ard.) - 35,5 punktu

Wystawca i hodowca - Waldemar Sekściński (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh3.googleusercontent.com/-HYTJZCFVozg/VEFh5VuDRAI/AAAAAAAAAv0/SLcKf_BTcQg/w675-h488-no/Sydon.jpg

 

II wiceczempion - Sultan (Nestor ter Massin - Sultane de Maucourt/Jumbo de Maucourt)

Wymiary - 160-220-30

Bonitacja (pkz) - 81 punktów (14-4-14-7-6-7-8-8-13)

Bonitacja (ard.) - 34,5 punktu

Wystawca - Zdzisław Rosa (woj. warmińsko - mazurskie)

Hodowca - Zbigniew Golon (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh5.googleusercontent.com/-uBJa67GyRVE/VEFh5UGB_jI/AAAAAAAAAv4/wBc3UjVDIiQ/w675-h545-no/Sultan.jpg


oceń
21
79

komentarze (15) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Kętrzyn 10 października 2013

Czempion - Aramis (Esben - Abelita/Boletto)

Wymiary - 162-215-29,5

Bonitacja - 83 punkty (14-5-14-6-7-7-8-8-14)

Wystawca i hodowca - Waldemar Sekściński

https://lh4.googleusercontent.com/cFj1n8rStv4qRBvu3d5bLFKkK8noUz1FS4KNBpJ50b0=w675-h528-no

 

Wiceczempion - Gruzin (Lewar - Greta/Belizar)

Wymiary - 167-225-29

Bonitacja - 83 punkty (14-4-14-7-7-8-7-8-14)

Wystawca i hodowca - Jan Borucki

https://lh4.googleusercontent.com/-wRpr-NKxudA/VDw4w6KEpBI/AAAAAAAAAuY/_X2Fb992oFE/w675-h490-no/Gruzin%2B-%2Bwiceczempion%2Bketrzyn.jpg

 

II wiceczempion - Lukas (Saler - Laura/Hercules)

Wymiary - 163-222-28,5

Bonitacja - 82 punkty (15-5-14-6-6-8-7-7-14)

Wystawca i hodowca - Antoni Lelo

https://lh3.googleusercontent.com/-Sb8WHjfpIAA/VDw4xFWlCFI/AAAAAAAAAug/lnLY_jCJSIE/w675-h493-no/Lukas%2B-%2BII%2Bwiceczempion%2BKetrzyn.jpg

 

Czempion ogierów w typie sztumskim - Sam (Joker - Smerfetka/Honor I)

Wymiary - 161-225-27,5

Bonitacja - 81 punktów (14-5-14-6-6-7-8-7-14)

Wystawca i hodowca - Roman Kulmaczewski

https://lh4.googleusercontent.com/-vzJsd6nnC0Q/VDw6w_AwEkI/AAAAAAAAAuw/Blw_LaS38ek/w675-h492-no/Sam%2B-%2Bczempion%2Bsztum%C3%B3w%2BK%C4%99trzyn.jpg


oceń
47
10

komentarze (4) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Janów 7 października 2014

Czempion - Wirek (Folder - Watana/Rewir)

Wymiary - 164-230-27

Bonitacja - 84 punkty (14-5-14-7-7-7-7-9-14)

Wystawca - Marcin Szarejko

Hodowca - 

https://lh3.googleusercontent.com/xn2_l9wxiH-epTRBSr2wAPvQLBKJjX61b65iueEHoD8=w800-h533-no

 

Wiceczempion - Idrys (Bałtyk - Irga/Borysz)

Wymiary - 164-220-29

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-7-7-7-7-8-14)

Wystawca - Ryszard Korycki

Hodowca - 

https://lh5.googleusercontent.com/-NIYP0pnUjZs/VD022HswnxI/AAAAAAAAAvM/8VFJbIJFuuQ/w672-h472-no/Idrys%2B-%2Bwiceczempion%2Bjan%C3%B3w.jpg

 

II wiceczempion - Brylant (Cezar - Bafka/Rym)

Wymiary - 168-230-27,5

Bonitacja - 83 punkty (14-5-14-7-7-7-8-7-14)

Wystawca - Antoni Wysocki

Hodowca - 

https://lh6.googleusercontent.com/-96X3hzBB2ZY/VD022amjwSI/AAAAAAAAAvQ/aEATMFWaF6c/w675-h500-no/Brylant%2B-%2BII%2Bwiceczempion%2Bjan%C3%B3w.jpg

 

Czempion ogierów w typie sokólskim - Ural (Pazmus - Umowna/Atlas)

Wymiary - 159-210-25,5

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-7-7-7-7-8-14)

Wystawca - Stanisław Krahel

Hodowca - 

https://lh6.googleusercontent.com/W0duBFFwxPlwQm8InqjHci8xvz_dTwZUOvO5uZlo0I4=w800-h533-no


oceń
63
6

komentarze (4) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Borków 27 września 2014

Czempion - Boston (Sułtan - Bolatra/Lotram)

Wymiary - 

Bonitacja - 83 punkty (15-5-14-7-7-6-7-8-14)

Wystawca - Józef Rychta

Hodowca - Jan Domaros (woj. pomorskie)

https://lh3.googleusercontent.com/UlBc-RQAOa3TiFXaTsJ9vN827E5-wj4s63BFArA3L7A=w675-h516-no

 

Wiceczempion - Gracjan (Baster - Gęstwina/Boletto)

Wymiary - 

Bonitacja - 82 punkty (15-5-14-8-6-7-7-7-14)

Wystawca - Stanisław Siwonia

Hodowca - Robert Kawulak (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh5.googleusercontent.com/--uRGWOpzhVQ/VDwYxqjP3sI/AAAAAAAAAtY/aNGLKk9gNCA/w675-h510-no/Gracjan%2B-%2Bwiceczempion%2Bbork%C3%B3w.jpg

 

II wiceczempion - Titan (Jutron - Tęcza/Lot)

Wymiary - 

Bonitacja - 82 punkty (15-4-14-7-7-8-7-7-14)

Wystawca - Jacek Pawlica

Hodowca - Anna Bińkowska (woj. mazowieckie)

https://lh5.googleusercontent.com/zI0nVoQOJ2PP3gQNN3ShXPsQzj1j61yS7iljtUAmN2g=w675-h510-no


oceń
41
18

komentarze (4) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Zabajka 4 października 2014

Czempion - Brendon (Rubis 144 - Brendy/Biko van Groenenberg)

Wymiary - 168-224-30

Bonitacja - 84 punkty (15-5-14-6-7-8-7-8-14)

Wystawca - Andrzej Pelc

Hodowca - Mateusz Kaca (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh6.googleusercontent.com/KsKtCLfGgj9J0BGNMYaTbOnXlZoR3-FjQu2GVKpHkZo=w675-h499-no

 

Wiceczempion - Armagedon (Bissmarck - Akvelina/Akke)

Wymiary - 159-208-29

Bonitacja - 83 punkty (14-5-13-7-7-7-8-8-14)

Wystawca - Marcin Biśto

Hodowca - Andrzej Derlecki (woj. pomorskie)

https://lh6.googleusercontent.com/FH7bk6Mt3rHD3mZtOrUAxnBt0BZQsEAc_JZYHt-L1Hk=w675-h505-no

 

II wiceczempion - Genek (Cesar du Point du Jour - Gita/Breton)

Wymiary: 167-220-29

Bonitacja - 82 punkty (14-5-14-6-6-8-7-8-14)

Wystawca: Andrzej Pelc

Hodowca: Andrzej Jakubowski (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh6.googleusercontent.com/Qvc9S4j_LzIyLROsoJf71bhF2CYuYrlMtIzNWlk1QjQ=w675-h471-no


oceń
30
30

komentarze (12) | dodaj komentarz

Aukcja ogierów zimnokrwistych - Kozienice 23 września 2014

Czempion - Joguś (Sir - Jaskierka/Wiert)

Wymiary - 162-220-28

Bonitacja - 84 punkty (14-5-15-7-6-8-7-8-14)

Wystawca - Jacek Hernik

Hodowca - Edward Fliszkiewicz (woj. mazowieckie)

https://lh4.googleusercontent.com/thsCz1JTZDjKDgyZd29OKIT--ATY_Y-PGKz3Yh-xeww=w675-h522-no

 

Wiceczempion - Aspirant (Los - Askona/Bosfor)

Wymiary - 165-230-28

Bonitacja - 83 punkty (14-14-7-7-8-7-8-14)

Wystawca i hodowca - Stanisław Ogrodziński (woj. mazowieckie)

https://lh6.googleusercontent.com/DfnLnzNN9BoqLPqL8MHHkPRZTcmOrLuOhr341rDbqnk=w675-h553-no

 

II wiceczempion - Polimer (Talon - Poli/Mestwin)

Wymiary: 162-225-29

Bonitacja - 83 punkty (14-5-14-7-7-7-7-8-14)

Wystawca: Grzegorz Kacperczyk

Hodowca: Alicja Żukowska (woj. warmińsko - mazurskie)

https://lh5.googleusercontent.com/A5fkc92BTgZbuKA0a3vMQ-R4uYUEO3dSfUzhavZL_H8=w675-h547-no


oceń
19
24

komentarze (5) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  948 256  

O mnie

Witam serdecznie! Nazywam się Mateusz Kaca, mam obecnie 21 lat i mieszkam w najpiękniejszym regionie naszego kraju, jakim są Mazury. Pomysł na pisanie bloga zrodził się dzięki mojej pasji, którą chciałbym dzielić z innymi miłośnikami koni zimnokrwistych. Postanowiłem, że konie zimnokrwiste, o których tak mało się mówi w świecie koni, nie mogą być gorsze od ich lżejszych krewniaków. Oprócz bloga głównego, z którego mogą Państwo czerpać szereg informacji dotyczących ras zimnokrwistych, z biegiem czasu powstały także dwa blogi (katalogi) ogierów i klaczy oraz strona poświęcona mojej własnej hodowli. Chętnie odpowiem na Państwa pytania i spostrzeżenia związane z tematyką bloga:
Adres e-mail: kaca.ma.teusz@wp.pl
Bardzo proszę o kontakt osoby znające nazwiska autorów zdjęć, które można oglądać na moich blogach, a nie zostały wykonane przeze mnie lub nie są podpisane.

O moim bloogu

Aktualności ze świata koni zimnokrwistych, informacje ogólne, zdjęcia, opisy ras, odmiany, choroby koni (objawy, zapobieganie, leczenie).

Wpisz słowo, którego poszukujesz

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog






zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 948256
Wpisy
  • liczba: 132
  • komentarze: 1762
Galerie
  • liczba zdjęć: 0
  • komentarze: 0
Bloog istnieje od: 2744 dni